Çocuk Teşvik Parası Ne Durumda

Bakan Çelik, ile ilgili kapsamlı paket konusunda da açıklamalar yaptı. Çelik, çocuk teşviğinin Ekim veya Kasım’da Meclis’te görüşülecek kapsamlı bir paket olduğunu söyledi.

Bakan Çelik, çocuk teşviğiyle ilgili paket konusunda da açıklamalarda bulundu. Çelik, konunun Ekim veya Kasım’da Meclis’te görüşülecek kapsamlı bir paket olduğunu söyledi. Bunun üzerinde bir ön çalışma yapıldığını anımsatan Çelik, şöyle konuştu: “Çocuk teşviği ve kadınlarımızın çalışma hayatındaki konumları, sorunları ve bu alanda düşünülen pozitif ayrımcılıklar ne olacak, ne olmalı gibi bir altyapı çalışmamız vardı. Buna paralel taşeronla ilgili çalışmalar, tüm bu konular önümüzdeki hafta derli toplu ele alınacak. Daha sonra Başbakanımız ile bir araya gelinip, nihai şekli verilecek.”

Bir önceki yazımız olan Emekliye promosyon ne zaman verilecek? 2013 - 2014 başlıklı makalemizde Emekli banka promosyonu, Emekli promosyon haberi ve emekli promosyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Aranan İlanlar: ocuk paras ne zaman verilecek 2014, çocuk teşvik parası, ssk ocuk paras ne kadar, ouk paras nezaman verilecek 2014, cocuk tesfikparasi sorgulama
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>